Krása

Starostlivosť o mihalnice

 

Zvýšená starostlivosť o mihalnice je daň za to, že nosíte tie umelé. Preto by ste mali zvážiť či chcete do svojej večernej rutiny zaradiť kroky navyše.

 

Základ tvorí odstránenie make-upu, po odlepení rias svoje vlastné dôkladne vyčistíme od zvyškov lepidla. Keď sme si isté, že je naša tvár čistejšia než vzduch na nórskom ostrove Svalbard, môžeme prejsť na ošetrenie mihalničiek. Naše mihalnice sú po celodennom nosení maskary či „umelákov“ maximálne vyčerpané, a preto im večer doprajme relax.

 

ČO BUDEME POTREBOVAŤ?

  • ricínový olej
  • kokosový olej
  • čajovú lyžičku 
  • nádobu
  • vatový tampón alebo tyčinku do ucha

 

Do nádoby pridáme ricínový a kokosový olej v pomere 1 : 1,5 . Poriadne ich zamiešame, aby sa vzájomne prepojili, až potom môžme prejsť ku samotnému „aktu“.  Následne použijeme tyčinku do uši, ktorej koniec namočíme do séra a pretrieme ním miesto, odkiaľ vyrastajú mihalnice. Ide o každodennú večernú rutinu, výsledky by ste mali postrehnúť už po prvom týždni. 

 

 (riasy sú namaľované špirálou)

Sérum je vhodné aj pre ženy, ktoré túžia po hustejších a dlhších mihalniciach.

 

PS. Starostlivosťou dosiahnete efekt, ktorý si želáte. Umelé mihalnice nosím 2 roky a nespozorovala som žiadne škody na vlastných, ba naopak.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.