Ezoterika

Predsavzatia

 

 

Nový rok symbolizuje akési životné zmeny, ja ho vnímam ako prázdnu knihu. Pero je v mojich rukách a je len na mne, aký príbeh sa rozhodnem písať. Čaro nového roka je aj v predsavzatiach, ktoré si bežne počas „obyčajných“ dní, týždňov či mesiacov nedávame. Mám dojem, že ľudia sa delia na dve skupinky, prvou sú tí, ktorí si predsavzatia nedávajú. Je možné, že ich vidina neúspechu stresuje, alebo im to príde len zbytočné.

A v druhej sme MY,

tí ktorí si stanovujú ciele, radi sa prekonávajú, búrajú  svoje limity či hranice. Ja si svoj začiatok roka neviem predstaviť bez motivačného diára, ktorý používam už tretím rokom. Doň si spíšem svojich 101 cieľov, ktoré sa snažím do konca decembra splniť. Samozrejme s najväčšou pravdepodobnosťou ich všetky nedodržím, avšak každý odfajknutý cieľ je víťazstvo.

 

Zapísať si 101 cieľov dá človeku poriadne zabrať, avšak pri tejto činnosti sa Vám otvorí myseľ. Smiete písať všetko, od výmyslu sveta. Môžete si spomenúť na drobnosti a  prejdete až ku celoživotným víziám či bláznivým snom. Dokonca sa môže stať aj to, že postupom času niektoré „sny“ nebudete chcieť plniť, pretože sa Vám zmenil pohľad na svet. A to je úplne v poriadku, aspoň  vidíte ako sa počas niekoľkých dní či mesiacov formuje Vaša osobnosť.

 

Myslím si a mám za to, že predsavzatia sú super. Pokiaľ ich máme niekde zaznamenané, pretože ústna dohoda nie je dohoda ?. A čo Vy, ku ktorej skupinke sa prikláňate?

 

 

Ak by ste si chceli aj Vy zaobstarať motivačný diár a spraviť zmenu vo svojom živote kliknite TU.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.