Krása

Umelé mihalnice | rady pre začiatočníkov

Pred dvomi rokmi som sa prvýkrát pohrávala s myšlienkou, že by som si zadovážila umelé mihalnice. Prv než som sa pustila do ,,výzvy,, potrebovala som si, čo to naštudovať.  Začalo sa to nejakými slovenskými či americkými tutoriálmi na správne lepenie mihalničiek. Počtom napozeraných videí som nadobudla pocit, brutálnej beauty guru, ktorá vie, čo  chce od života. Čiže teraz nastal ten „správny“ čas postúpiť o level vyššie, pána Google som zaťažovala rôznymi otázkami napríklad:

  • Aké lepidlo použiť na umelé mihalnice
  • Recenzie lepidiel na riasy
  • Najlacnejšia alternatíva mihalníc, lepidla a pinzetky za sumu, ktorá nezruinuje moju peňaženku a pod.

Verte mi, keby sa niečo nachádzalo v temných zákutiach internetu (DW), tak by som už o tom dávno vedela! Môj mozog bol maximálne preťažený zbytočnými informáciami o obyčajných mihalniciach, vtedy som pochopila, že je potrebné prejsť na ďalšiu úroveň – „Investícia“.

Spočiatku som sa ulakomila na najlacnejšiu formu zadováženia  „tovaru“  a tou bola kúpa mihalníc z drogérií, ku ktorým bolo ,,grátis,, lepidlo.  Nebudem tu kvetnato rozpisovať ódy o odpade, jednoducho Vám poradím : „Neurobte rovnakú chybu ako ja“. 

Keď som  bola dostatočné „otĺčená“ životom, prešla som na internetové nákupy overených mihalníc. Mám  možnosť porovnať dva „súdky“ a z toho drogerka prehrala na plnej čiare, nezáleží na tom či ide o riasy, pinzetky alebo lepidlá ani jedno nestojí za zmienku.

 

 

 

RADY

 

  • nekupujte si mihalnice, lepidlá či pinzetky z drogérie
  • priesvitné lepidlo je vhodné pre začiatočníkov, čierne pre pokročilých
  • jedno z najkvalitnejších lepidiel je DUO, avšak nie každý má peniaze na rozhadzovanie, a preto máme na trhu aj menej finančne náročné produkty (EH-II, Adhesive)

 

PS. Ak už nejakú tu chvíľu váhaš nad tým či do toho ísť alebo nie, tak za mňa určite áno. Nemáš čo stratiť , maximalne nejaké to euríčko 🙂

 

 

Pripravovaný článok – starostlivosť o mihalnice

Predošlý článok  “ Ako si prestať obrhýzať nechty“

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.